راهنمای سایت

شرکت تورهای کیش موتور جستجوی بلیط پروازهای چارتر، هتل و تور است که با یک کلیک، صدها سایت رزرواسیون را مورد جستجو قرار داده و نتایج را یکجا به شما نمایش می دهد. لطفا توجه نمایید که سفرایران یک سایت رزرواسیون و فروش نیست و یک موتور جستجو است که با نمایش لینک سایت رزرواسیون منبع، شما را به مرحله رزرواسیون آنلاین راهنمایی می کند. مسافرین محترمی که از روی سایت شرکت تورهای کیشاقدام به رزرو بلیت می نمایند ، در نظر داشته باشند که این سایت تنها یک موتور جستجوی آنلاین می باشد و رزرو توسط سایت آژانسی که به آن ارجاع داده می شوید انجام می گیرد . بنابراین پیگیری رزروهای انجام شده بایستی از طریق آژانس مربوطه انجام گیرد . خواهشمند است شماره تلفن ، آدرس وب سایت آژانس و کد های رهگیری ( پیگیری ) رزرو انجام شده را یادداشت بفرمایید . اطلاعات نمایش داده شده در این سایت، ممکن است اشتباه باشد و یا در طول زمان تغییر کند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، و یا داشتن پیشنهاد یا انتقاد، لطفا با ایمیل info@ktc24.ir ارتباط حاصل نمایید.

هدف از طراحی این سایت، راهنمایی و دسترسی سریع و آسان شما عزیزان به پرواز شرکت تورهای کیشمی باشد. برای جستجوی پرواز به صورت آنلاین، ابتدا باید مسیر مورد نظر را انتخاب نمائید در صورتیکه مسیریک طرفه (رفت) را انتخاب نمودید، مسیر مبدا را تعیین نمائید ودر صورت دو طرفه بودن مسیر(رفت و برگشت) مبدا و مقصد را تعیین نمائید. تاریخ مورد نظر را برای جستجو و تعداد مسافرین اعم از تعداد بزرگسال، کودک، نوزاد را وارد کرده و با کلیک روی دکمه جستجو، پروازها نمایش داده می شوند. در مرحله بعد وارد صفحه رزرو پرواز شده و بعد از انتخاب پرواز، توسط دکمه رزرو، وارد صفحه رزرواسیون شده و پس از تکمیل اطلاعات، می توانید به صورت آنلاین از سایت خریداری نمائید.

برای جستجو ی هتل ابتدا مقصد را انتخاب نمائید.در صورت نا مشخص بودن تاریخ و شب اقامت می توانید گزینه زمانبندی نا مشخص را در حالت انتخاب قرار دهید و با انتخاب نوع مهمان ،تعداد اتاق، کودک و مسافر را برای جستجو تعیین نمائید. در صورتیکه نوع هتل و ستاره خاصی را مد نظر دارید روی آیتم فیلتر کلیک کرده و جستجو نمائید.